තරු කතාහොලිබොලි ගොසිප්

දීපිකා පදුකෝන්ගේ සැමියාව ඩැහැගත් කොලිවුඩ් සරාගිනිය

සුරූපී ශලිනි පාණ්ඩේ ඇගේ පළමු චිත්‍රපටය වන “අර්ජුන් රෙඩ්ඩි” සමඟින් ටොලිවුඩයේ ප්‍රසිද්ධියට පත් වූ නමුත් පසුව අභිරහස් ලෙස දර්ශනයෙන් අතුරුදහන් වුණා.

ඇය සිය ඉන්ස්ටග්‍රෑම් පිටුවේ බොහෝ සරාගී පින්තූර පළ කළද, ඇය තෙළිඟු චිත්‍රපට කෙරෙහි උනන්දුවක් දක්වන්නේ නැහැ.

Shalini Pandey flops කිහිපයක සිටියත්, කලකින් දැවැන්ත තෙළිඟු චිත්‍රපටයක් කර නොමැති අතර, ඇය මේ වන විට නවතම චිත්‍රපටයක් පිළිබඳ කිසිදු හෝඩුවාවක් නොමැතිව සිය instagram ගිණුම සරාගී බවින් පුරවා ගනිමින් සිටිනවා. රන්වීර් සිං රංගනයෙන් දායක වන ඇයගේ කටකතා චිත්‍රපටය ගැන ද කිසිදු තොරතුරක් නැහැ. නමුත් අද, රන්වීර් සමඟ ඇයගේ චිත්‍රපටයේ ටීසරය, ජයේෂ්භායි ජෝර්දාර් නිකුත් කරන ලද අතර, එය බලා සිටීමට වටින එකක් බව පෙනී යනවා.

චිත්‍රපටය සත්‍ය සිදුවීම් මත පදනම් වූවක් වන අතර, පැරණි පාසල් දෙමාපියන් තම පුතුන්ට පිරිමි දරුවන් ලැබීමට උනන්දු වන ආකාරය සහ තම පුතුන්ට ගැහැණු දරුවෙකු පමණක් සිටින විට ඔවුන්ට හැඟෙන ආකාරය එය නිරූපණය කරනවා. ranveer singh නිරූපණය කරන්නේ දැනටමත් දරුවෙකු සිටින ගම්මුලාදෑනිගේ පුතෙකු වන අතර, shalini නිරූපණය කරන්නේ දෙවන වරට ගැහැණු ළමයෙකු බිහි කිරීමට නියමිත ඔහුගේ ගැබිනි බිරිඳයි.

සැකයකින් තොරව, ඇය රන්වීර් සමඟ බොහෝ තිර කාලයක් බෙදා ගනීවි.

නෑ නෑ දීප් වීර් ආදර කතාවට මේකෙ සම්බන්ධයක් නෑ…!

 

Related Articles

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x